Oferta Edukacyjna / Angielski w pracy

Aktywne poruszanie się w świecie biznesu, praca w międzynarodowej firmie, komunikowanie swoich racji zagranicznym kontrahentom, wymiana poglądów z cudzoziemcami, poznawanie obcych kultur – to wszystko wymaga nie tylko znajomości języka lecz również umiejętności komunikacyjnych, kluczowych w osiągnięciu sukcesu zawodowego oraz prywatnego.

Prowadzone przeze nas indywidualne kursy Business English mają na celu zarówno naukę języka jak i szlifowanie zdolności komunikacyjnych, bez których sama znajomość słówek i zasad gramatycznych byłaby niepraktyczna. Tak opracowany kurs zapewnia indywidualne dopasowanie przerabianego materiału do potrzeb konkretnego ucznia. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Są możliwe zajęcia grupowe oraz indywidualne. W trakcie kursu proponujemy warsztaty na temat sztuki prezentacji (po angielsku oczywiście) a także zajęcia z kamerą video.

Są możliwe zajęcia ogólne z języka biznesowego, a także zajęcia z języka fachowego dla poszczególnych branż, np. dla pracowników branży farmaceutycznej, ubezpieczeniowej, dla inżynierów, księgowych, sekretarek, pracowników call centers. Kursy są prowadzone po angielsku w oparciu o profesjonalne materiały wydawnictwa Express Publishing. Do rozpoczęcia kursu jest wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym. W ramach kursu zapewniamy dodatkowo, ponad program przewidziany przez podręcznik, warsztaty z autoprezentacji i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Na życzenie jest możliwość przeprowadzenia zajęć z kamerą, przygotowanie do on-line interview. Przy okazji wyjaśnimy i nadrobimy wszystkie zaległości z angielskiego.

Lekcja na temat przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku – gratis.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem 609-583-590.